افزون بر یك تن موادمخدر در سیستان و بلوچستان كشف شد

افزون بر یك تن موادمخدر در سیستان و بلوچستان كشف شد به گزارش نیو وبلاگ ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از هلاکت یک قاچاقچی موادمخدر و کشف یک تن و ۳۵ کیلوگرم مواد افیونی در درگیری مسلحانه تیم های عملیاتی پلیس استان اطلاع داد.


سردار احمد طاهری روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: شب گذشته ماموران انتظامی سراوان و ایرانشهر با پشتیبانی فنی پلیس مبارزه با موادمخدر سیستان و بلوچستان با گسترش چتر اطلاعاتی خود در جنوب استان به سرنخ هایی از فعالیت اعضای یک باند بزرگ قاچاق مواد مخدر دست پیدا کردند که نشان می داد اعضای این باند مسلح، مقادیر قابل توجهی مواد افیونی را از مناطق صفر مرزی با استفاده از خودرو های تندرو بارگیری کرده و قصد انتقال به عمق کشور را دارند.
وی ضمن اشاره به این که اعضای این باند با یک دستگاه خودرو سبک درحال جابه جایی مواد مخدر بودند، اضافه کرد: تحرکات اعضای این باند به صورت مداوم مورد پایش تخصصی یگان های اطلاعاتی قرار داشت تا این که در منطقه عبوری کوهک-سروان وارد کمین تکاوران پلیس شدند و در صورتی که قصد تغییر مسیر و فرار از منطقه را داشتند به صورت مسلحانه با تیم های عملیاتی پلیس درگیر می شوند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: در این درگیری مسلحانه که حدود یک ساعت ادامه داشت با آتش پر حجم تکاوران پلیس، ضمن توقیف یک دستگاه خودروی سواری پژو، یک تن از اعضای این باند بزرگ به هلاکت رسیده و یک قاچاقچی حرفه ای و سابقه دار هم دستگیر شد.
وی افزود: ماموران در بازرسی از خودروی قاچاقچیان و همینطور پاکسازی منطقه در مجموع یک تن و ۳۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک، یک قبضه سلاح گرم، ۳۱ عدد فشنگ جنگی را کشف کردند.
سردار طاهری با تکیه بر برخورد قاطع و سخت پلیس با سوداگران مرگ در راه مبارزه با مواد خانمان سوز مخدر، تصریح کرد: نیروی انتظامی در مرز، گلوگاه ها و ورودی های قاچاق حضور فعال دارد و در راه مبارزه با مواد مخدر تلاش می کند و این حضور ایثارگرانه و هوشیارانه عرصه را با سوداگران مرگ تنگ کرده است.


1400/04/17
13:28:22
0.0 / 5
128
تگهای خبر: اطلاعات , هارد , هوش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
newweblog.ir - حقوق مالکیت معنوی سایت نیو وبلاگ محفوظ است

نیو وبلاگ

وبلاگ عمومی