معاون رئیس جمهور در بازدید از نمایشگاه دائمی ستاد نانو:

بهره وری مسئله جدی کشور است

بهره وری مسئله جدی کشور است به گزارش نیو وبلاگ معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در بازدید از دستاوردهای فناوری نانو، ضمن قدردانی از تلاشهای پژوهشگران و فعالان حوزه فناوری نانو، از صنعتی شدن این فناوری در کشور اظهار خرسندی و تصریح کرد: نانو می تواند به ارتقای زندگی مردم کمک نماید.


به گزارش نیو وبلاگ به نقل از ایسنا، میثم لطیفی روز سه شنبه با هدف آشنایی با توانمندی های فناوران ایرانی در عرصه نانو و بررسی وضعیت ساختاری این فناوری در کشور با حضور در ستاد ویژه توسعه فناوری نانو از آخرین دستاوردهای این فناوری در کشور بازدید کرد.
لطیفی بعد از بازدید از بعضی از محصولات نانویی در نمایشگاه دائمی ستاد نانو، اظهار داشت: امشب یکی از شبهای خیلی خوب برای من بود، توفیق بود که ثمره تلاش علمی سالهای متمادی دانشمندان جوان ایرانی را از نزدیک ببینم و امیدوارم این فرصت برای خیلی از افراد علمی و اجرایی کشور فراهم گردد تا از نزدیک این دستاوردها را ببینند. واقعا یک تور علمی شاداب و با مطالب قابل یادگیری مختلف بود.
ایشان در ادامه اضافه کرد: از دانش نانو میتوان در حوزه های دیگر هم استفاده نمود. به نظرم یکی از مساله های اصلی ما در کشور مساله بهره وری است و دانش نانو و پژوهش های صورت گرفته در این عرصه، همینطور زنجیره ایده تا عمل که منجر به این شده که ما امروز با یک دانش بومی صنعتی شده مواجه شویم، به ارتقاء زندگی مردم ایران و جهان کمک نماید.
به نقل از ستاد نانو، معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد: امیدوارم این مسیری که خانواده نانو در بخش پژوهشی و دانشگاه شروع کرده اند، با قوت بیشتر استمرار پیدا کند، این دستاوردها هم می تواند غرورآفرین باشد و هم می تواند ثروت آفرینی کند. همینطور میتوان از آن برای ارتقاء زندگی همه مردم و همه بشریت استفاده نمود. در حوزه صنعت، بهداشت و درمان و کشاورزی رشدهای خیره کننده ای صورت گرفته و امیدوارم که خدا به تمامی همکاران بخصوص دکتر سعید سرکار که با جدیت مسئولیت و فرماندهی این جبهه مهم علمی را به عهده گرفته اند، توفیق روز افزون عنایت بفرماید. در انتها آرزوی سلامت و موفقیت برای تمامی دست اندرکاران فناوری نانو در کشور دارم.
منبع:

1400/08/26
23:38:11
0.0 / 5
407
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
newweblog.ir - حقوق مالکیت معنوی سایت نیو وبلاگ محفوظ است

نیو وبلاگ

وبلاگ عمومی