دستور قضایی برای ترخیص فوری ۱۹۰ هزار تن روغن وارداتی از بندر شهید رجایی

دستور قضایی برای ترخیص فوری ۱۹۰ هزار تن روغن وارداتی از بندر شهید رجایی نیو وبلاگ: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان از صدور دستور قضایی برای ترخیص فوری 190 هزار تن روغن وارداتی از بندر شهید رجایی بندرعباس آگاهی داد.


به گزارش خبرنگار قضایی ایرنا، علیرضا احمدی منش بمنظور بررسی آخرین وضعیت کالاهای اساسی دپو شده در انبارهای بندر شهید رجایی بندرعباس، بصورت سرزده از این مجتمع بندری بازدید و دستورات لازم را جهت تسریع در ترخیص و حمل این کالاها به اقصی نقاط کشور صادر کرد.
وی در جریان این بازدید گفت: تصمیمات لازم بمنظور شتاب بخشی به روند ترخیص کالاهای اساسی اتخاذ شده و دستگاه های متولی، مکلف هستند نسبت به بسیج تمامی امکانات برای ترخیص فوری اقلام دپو شده در محوطه و انبارهای گمرک و بندر شهید رجایی، به سرعت اقدام نمایند.
احمدی منش همین طور ضمن حضور در محل مخازن روغن واقع در گمرک شهید رجایی بندرعباس با اشاره به مشکل به وجود آمده برای ترخیص محموله ۱۹۰ هزار تنی روغن وارداتی به سبب تأخیر در صدور نتایج آزمایش ها و مجوز غذا و دارو، اشاره کرد: با صدور دستورات ویژه قضایی، نتایج آزمایشات به سرعت دریافت و تمهیدات لازم جهت ترخیص فوری این محموله بزرگ و بارگیری و ارسال آن به اقصی نقاط کشور گرفته شد.
دادستان بندرعباس در ادامه اضافه کرد: باتوجه به مشکلات کارخانه تولید روغن خوراکی حیات در تامین مواد اولیه نیز قرار شد بمنظور استفاده حداکثری از ظرفیت خطوط تولید، با هماهنگی اداره کل صنعت معدن تجارت، ۴۰۰ تن مواد خام اولیه به این کارخانه تحویل داده شود.
در بخش پایانی این بازدید، انبار شماره ۳ سازمان اموال تملیکی توسط دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان مورد ارزیابی و بازرسی قرار گرفت و علیرضا احمدی منش با حضور در بخش های مختلف این انبار، ضمن بررسی وضعیت کالاهای موجود، دستورات لازم را صادر کرد.منبع:

1400/11/28
11:57:49
0.0 / 5
195
تگهای خبر: سازمان , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
newweblog.ir - حقوق مالکیت معنوی سایت نیو وبلاگ محفوظ است

نیو وبلاگ

وبلاگ عمومی