کشف ۶ جسد از ۷ نوجوان ربوده شده در مکزیک

کشف ۶ جسد از ۷ نوجوان ربوده شده در مکزیک به گزارش نیو وبلاگ، روز پنجشنبه جستجوگران در ایالت شمال مرکزی زکاتکاس اجساد شش نفر از هفت نوجوانی را که بامداد یکشنبه در ویلانووا ربوده شده بودند، پیدا کردند.به گزارش نیو وبلاگ به نقل از مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، تنها یکی از این نوجوانان که هویتش «به احترام خانواده» فاش نشده است، زنده مانده و به جهت ضربه به سر و شکستگی استخوان بینی در بیمارستان تحت درمان است.
به گفته دادستانی، این جوان حالا تحت حمایت مقامات انتظامی و با همراهی یک روانشناس است. همان هلیکوپتری که بازمانده را پیدا کرد، حداقل سه جسد را که ظاهراً بی جان بودند، در منطقه ای پیدا کرد که دسترسی به آن دشوار است، به جهت اینکه جاده ای در آنجا وجود ندارد. وقتی مأموران به محل رسیدند، ۶ جسد را پیدا کردند. بستگان آنها در حال شناسایی اجساد این افراد هستند.
این هفت نوجوان در ساعات اولیه روز یکشنبه توسط گروهی از مردان مسلح ربوده شدند. هویت قربانیان خورخه آلبرتو رنه اوکون آسودو، ۱۴ ساله؛ اسکار ارنستو روخاس آلوارادو، ۱۵ ساله; دیگو رودریگز ویدالس، ۱۷ ساله; هکتور آلخاندرو ساوسدو آسودو، ۱۷ ساله; سرخیو یوبانی آسودو رودریگز، ۱۸ ساله; گومارو سانتاکروز کاریلو، ۱۸ ساله; و خسوس مانوئل رودریگز روبلس، ۱۸ ساله است. انگیزه جنایت و همینطور هویت گروه جنایتکار سازمان یافته در پشت آن نامشخص است.
فرانسیسکو موریلو، دادستان کل ایالت زکاتکاس، در یک کنفرانس خبری تصریح کرد که پلیس روز سه شنبه دو نوجوان را دستگیر کرد که ممکنست با ناپدید شدن این افراد مرتبط باشند. دو مظنون که گفته می شود اهل ایالت دورانگو هستند، در شهر Genaro Codinas در ۴۰ مایلی مالپاسو، جایی که هفت نوجوان ربوده شدند، دستگیر شدند.
در ساعت ۴ صبح روز یکشنبه، گروهی از مردان مسلح با چندین خودرو به مزرعه ال پوتریتو، متعلق به والدین هکتور آلخاندرو ساوسدو آسودو، جایی که هفت مرد جوان در آن استراحت می کردند، حمله کردند. آنها شنبه شب را با هم گذرانده بودند و خواب بودند. سه نفر از آنها پسر عمو و بقیه دوستان صمیمی بودند به جهت اینکه با هم در دبیرستان محلی درس می خواندند. بگفته پدر یکی از قربانیان که خواست نامش فاش نشود، ربایندگان برای ترساندن آنها تیراندازی هوایی کردند و نوجوانان را که هنوز پابرهنه بودند با خود بردند.
در عملیات جستجو بیشتر از ۳۰۰ سرباز از دبیرخانه دفاع ملی، گارد ملی و افسران پلیس از جوامع مختلف شرکت داشتند.
 


منبع:

1402/07/06
19:19:50
0.0 / 5
205
تگهای خبر: درمان , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
newweblog.ir - حقوق مالکیت معنوی سایت نیو وبلاگ محفوظ است

نیو وبلاگ

وبلاگ عمومی