در نمایشگاه ۲۰۲۰ CES رونمایی می شود

محصول جدید ال جی برای باغبانی در خانه

محصول جدید ال جی برای باغبانی در خانه نیو وبلاگ: شركت ˮال جیˮ می خواهد در نمایشگاه CES 2020 از یك دستگاه باغبانی خانگی رونمایی كند.


به گزارش نیو وبلاگ به نقل از ایسنا و به نقل از ورج، شكی نیست كه با نزدیك شدن به تاریخ برگزاری نمایشگاه فناوری ۲۰۲۰ CES، شاهد معرفی خیلی از لوازم خانگی باارزش خواهیم بود.
شركت ال جی در نظر دارد در نمایشگاه CES امسال، از یك دستگاه باغبانی خانگی رونمایی كند. این دستگاه می تواند به علاقمندان به باغبانی كمك نماید تا سبزیجات مورد نظر خودرا در خانه پرورش دهند.
این دستگاه جدید كه هنوز نام آن فاش نشده، شرایط مطلوب آب و هوایی را برای پرورش سبزیجات فراهم می آورد تا كاربران بتوانند در همه فصل های سال، به پرورش سبزیجات مورد علاقه خود بپردازند. این دستگاه كه شبیه به یك یخچال بزرگ آشپزخانه است، نور، دما و آب را كنترل می كند تا شرایط مناسب آب و هوایی فراهم شوند.


ال جی، بسته هایی را نیز جهت استفاده در این دستگاه فراهم نموده كه دانه، خزه پوده زار و كود را شامل می شوند و دانه ۴۰ نوع گیاه همچون كاهوی رومی، شابانك، كاسنی و ریحان را نیز در بر دارند.
كاربران می توانند پروسه پرورش گیاه را با استفاده از یك اپلیكیشن تلفن همراه كنترل كنند و تصاویر مربوط به آنرا در اختیار داشته باشند.
دستگاه باغبانی خانگی ال جی كه شباهت زیادی به یخچال دارد، با استفاده از فناوری های گوناگون شرایط آب و هوایی محیط بیرون را در محفظه كابینت مانند خود شبیه سازی می كند. چراغ های LED، سیستم های گردش هوا و مدیریت آب رسانی با عنایت به دما و زمان روز تنظیم می شوند.


هنوز هیچ قیمتی برای این دستگاه خانگی باغبانی و بسته های مربوط به آن ارائه نشده است. ال جی می خواهد از دستگاه باغبانی خود در نمایشگاه CES كه از روز هفتم ژانویه شروع می شود، رونمایی كند.
منبع:

1398/10/08
11:04:27
5.0 / 5
4093
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , سیستم , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
newweblog.ir - حقوق مالکیت معنوی سایت نیو وبلاگ محفوظ است

نیو وبلاگ

وبلاگ عمومی