لوگوی گوگل به مناسبت روز جهانی زن تغییر نمود

لوگوی گوگل به مناسبت روز جهانی زن تغییر نمود نیو وبلاگ: امروز گوگل لوگوی خودرا به مناسبت ˮروز جهانی زنˮ تغییر داد.


به گزارش نیو وبلاگ به نقل از ایسنا، روز جهانی زنان بزرگداشتی است كه هر ساله در روز ۸ مارس برابر با ۱۸ اسفند برگزار می گردد و نقطه كانونی در جنبش حقوق بانوان است. گوگل نیز با تغییر لوگو این روز باارزش را گرامی داشت و با استفاده از این ابتكار جالب خود سبب می شود كاربران با باز كردن صفحه گوگل، لبخند بزنند و دریابند كه دنیا با ورود زنان مكان بهتری است.
در عكسی كه گوگل برای گرامیداشت این روز انتخاب نموده، می توان تمامی زنان از نقاط مختلف جهان با نژادهای مختلف را مشاهده كرد كه دست در دست هم كنار هم ایستاده اند.
در این عكس زنان در سه ردیف مختلف ایستاده اند ك این مساله نیز خودش به تنهایی داستانی در بر دارد. بانوانی كه در ردیف اول قرار دارند و تصویر آن سیاه و سفید است؛ برای اینكه آنها زنانی هستند كه در دهه ۱۸۰۰ تا ۱۹۳۰ زندگی می كرده اند. ردیف دوم زنان را دهه ۱۹۵۰ تا ۱۹۸۰ را نشان میدهد. ردیف سوم و آخر نماد زنان از دهه ۱۹۹۰ تا به امروز است.
زنان در سراسر جهان با وجود تمام مشكلات و چالش هایی كه دارند، اما دست از رؤیاها و اهداف خود نمی كشند و برای مفید بودن و داشتن فردایی درخشان تلاش می كنند. در بین تمام زنان جهان، زن هایی بودند و هستند كه با تمام سختی هایی كه مواجهند، گام های خودرا محكم و نیرومند برمی دارند و با تمام قوا برای اثبات جمله "ما زنان می توانیم" تلاش می كنند.
منبع:

1398/12/18
14:13:10
5.0 / 5
3549
تگهای خبر: جهان , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
newweblog.ir - حقوق مالکیت معنوی سایت نیو وبلاگ محفوظ است

نیو وبلاگ

وبلاگ عمومی