توسعه پهپادهای چند منظوره برای تحویل بسته

توسعه پهپادهای چند منظوره برای تحویل بسته به گزارش نیو وبلاگ شركت پست آمریكاییˮ یونایتد پارسل سرویسˮ( UPS) با استارتاپ آلمانی پهپادسازی ˮوینگ كوپترˮ(Wingcopter) همكاری كرد تا پهپادهای چندمنظوره تحویل بسته را به تولید برسانند.


به گزارش نیو وبلاگ به نقل از ایسنا و به نقل از آی ای، مقرر است این پهپادهای چند منظوره در آمریكا و جهان به تحویل بسته بپردازد.
شركت پست آمریكایی " یونایتد پارسل سرویس" به این علت استارتاپ "وینگ كوپتر" را انتخاب نموده كه این شركت سابقه ی شایان توجهی در تولید فناوری هایی داشته كه بسته های پستی را به مسافت های دور افتاده ارسال كرده است و علاوه بر آن فناوری به كار گرفته شده در پهپادهای این شركت قابلیت تعویض بین حالت های چند موتوره و پرواز ثابت را دارد.
بدین سان این پهپادها می توانند هم به صورت عمودی پرواز كنند و هم با سرعت های بالا در جهت افقی جابجا شوند.
شركت UPS اعلام نمود كه همكاری با این استارتاپ آلمانی به ایجاد شبكه ای جدید از فناوری پهپادها می انجامد كه ارسال بسته های پستی با پهپادها را گسترش خواهد داد.
پهپادهای "وینگ كوپتر" می توانند به سرعت ۲۴۱ كیلومتر در ساعت برسند و حتی به هنگام وزش باد هم سرعت آنها به ۷۲ كیلومتر در ساعت می رسد.
این پهپادها قبل از این مورد استفاده یونیسف هم قرار گرفته و توانسته تجهیزات فوری پزشكی را به مناطق صعب العبور برساند.1399/01/08
14:20:29
5.0 / 5
3372
تگهای خبر: پزشكی , جهان , سرویس , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
newweblog.ir - حقوق مالکیت معنوی سایت نیو وبلاگ محفوظ است

نیو وبلاگ

وبلاگ عمومی