هوآوی تحقیات خود روی نسل ۶ اینترنت موبایل را از اسپانیا شروع كرد

هوآوی تحقیات خود روی نسل ۶ اینترنت موبایل را از اسپانیا شروع كرد هوآوی اخیرا قراردادی را با دانشگاه پلی تکنیک والنسیا بسته است تا به کمک هم تحقیقات جدیدی را   روی نسل ششم اینترنت موبایل آغاز کنند.هوآوی نخستین گام های خود برای دست یابی به فناوری نسل ۶ اینترنت موبایل را برداشته است. این فناوری در آینده نه چندان دور جایگزین نسل ۵ خواهد شد که هم اکنون در خیلی از کشورها وجود داشته و رفته رفنه تبدیل به فناوری غالب اینترنت موبایل خواهد شد.

در همین راستا هوآوی از کمک دانشگاه پلی تکنیک والنسیا واقع در اسپانیا کمک خواهد گرفت. رسانه اسپانیایی Vozpópuli ضمن انتشار خبر این همکاری، اعلام نمود که نخستین جلسه ها در این رابطه نیز بین دو طرف صورت گرفته است.
این همکاری نخستین تحقیقات در زمینه اینترنت موبایل نسل ۶ در اسپانیا شمرده می شود. نتایج این تحقیقات منجر به ساخت فناوری جدیدی می شود که دسترسی به اینترنت را با سرعت بسیار زیاد فراهم می آورد. میزان سرعتی که از اینترنت نسل ۵ کنونی که خود بسیار سریع است نیز بیشتر خواهد بود.
هوآوی الان مشغول انتخاب موسسات آموزشی و دانشگاه های برتر در سطح دنیا است تا بتواند به کمک آنها فناوری قدرتمندی بوجود آورد. این تحقیقات در شرایطی شروع شده که هوآوی الان در فناوری نسل ۵ نیز از رهبران بازار به حساب آمده و اگر مشکلات به وجود آمده از سمت دولت ایالات متحده را تجربه نمی کرد، شاید با اختلاف بالاترین میزان کاربری اینترنت نسل ۵ را به خود اختصاص می داد.
برای به نتیجه رسیدن این تحقیقات، هوآوی مبلغ ۵ میلیون یورو را در مدت ۵ سال در اختیار دانشگاه پلی تکنیک والنسیا قرار خواهد داد. این قرارداد امکان تجدید برای پنج سال دیگر پس اتمام را نیز دارد و هدف آن ایجاد پروژه های تحقیقاتی روی اینترنت نسل ۶ موبایل است. این پروژه ها توسط یک تیم ۵ نفره از برترین پژوهشگران اسپانیایی به همراهی «ون تانگ» (Wen Tong) مدیر بین المللی فناوری هوآوی انتخاب خواهند شد.
همکاری هوآوی با دانشگاه اسپانیایی از تابستان ۲۰۱۹ شروع شده است. به نحوی که این دانشگاه رویداد جهانی فناوری نسل ۵ موبایل را با همکاری هوآوی در آن تاریخ برگزار کرده است. بعد از گذشت مدتی صحبت هایی برای همکاری در زمینه اینترنت نسل ۶ بین این دوصورت گرفته که منجر به ایجاد همکاری کنونی شده است.

۲۱۲۱

1399/10/07
20:08:17
0.0 / 5
619
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
newweblog.ir - حقوق مالکیت معنوی سایت نیو وبلاگ محفوظ است

نیو وبلاگ

وبلاگ عمومی