برگزاری نشست توزیع ۸ هزار تبلت در مناطق محروم با حضور رایتل

برگزاری نشست توزیع ۸ هزار تبلت در مناطق محروم با حضور رایتل به گزارش نیو وبلاگ نشست توزیع ۸ هزار تبلت و سیمکارت ویژه دانش آموزان مناطق محروم که با مشارکت رایتل آماده شده اند، بامداد امروز پنجم اسفندماه در محل سازمان بهزیستی برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات ارتباطی رایتل: در این جلسه که به منظور ارائه گزارش اقدامات انجام شده در مورد توزیع ۸ هزار تبلت و سیمکارت بین دانش آموزان زیر پوشش سازمان بهزیستی برگزار شد؛ یاسر رضاخواه مدیرعامل رایتل، پیرعلی نماینده بنیاد مستضعفان، امیر پاشا معاون ارشد بازاریابی دیجی کالا و وحید قبادی معاون وزیر رفاه و رئیس سازمان بهزیستی کشور حضور داشتند.
مدیر عامل رایتل در نشست مذکور ضمن اشاره به اهمیت این تجربه در حوزه خدمات رفاهی و حمایتی کشور، به نقش رایتل پرداخت و اظهار داشت: رایتل از آغاز مطرح شدن این مورد بعنوان بخشی از مسئولیت اجتماعی خود با آمادگی کامل در طرح اعلام شده مشارکت کرد و به ازای هر تبلت، بسته ارتباطی هدیه شامل سیمکارت اعتباری و شش ماه خدمات مجانی را در اختیار دانش آموزان قرار داد. رضاخواه به عرضه این خدمت حمایتی بر بستر فناوری اشاره نمود و اضافه کرد: بحث احترام به کرامت گیرندگان خدمت با راهکارهای فناورانه منجر به اثربخشی این طرح شد. شاید هیچگاه به نسبت امروز این درصد اثربخشی را نداشتیم که یک منبع مالی از جانب بنیاد مستضعفان به صورت مستقیم در اختیار تعداد زیادی مددجو قرار گیرد.
وی همراهی و مشارکت بنگاه های عمومی و غیردولتی، بخش خصوصی و نهادهای دولتی در کنار هم در این پروژه را از دیگر خصوصیت های مهم اقدام صورت گرفته برشمرد و ضمن اشاره به اهمیت توانمندسازی خدمت گیرندگان این طرح اظهار داشت: لازمه آموزش مددجویان، ایجاد زیرساخت آنلاین و برخط در سرتاسر کشور برای بهره مندی از بهترین محتوای آموزشی در همه کشور است و ما بعنوان بخشی از تأمین اجتماعی آماده هستیم تکنولوژی را در خدمت تقسیم موثر این منابع درآوریم.
گفتنی است از ۸ هزار عدد تبلت اهدایی، دانش آموزان محروم در استان های خراسان رضوی، کرمان و آذربایجان شرقی بیشترین سهم را دارا هستند. ۲۱۲۱


منبع:

1399/12/11
20:29:07
0.0 / 5
791
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
newweblog.ir - حقوق مالکیت معنوی سایت نیو وبلاگ محفوظ است

نیو وبلاگ

وبلاگ عمومی