عضو هیأت مدیره همراه اول:

G5 بزودی به هرمزگان می رسد

G5 بزودی به هرمزگان می رسد نیو وبلاگ: عضو هیأت مدیره همراه اول ضمن تشریح وضعیت شبکه این اپراتور در هرمزگان، خبر از اتفاقات خوبی برای این استان داد.به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، بابک تراکمه، عضو هیأت مدیره همراه اول بامداد امروز چهارشنبه 20 اسفندماه در آیین اتصال روستاهای استان هرمزگان به شبکه اینترنت که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مدیران ارشد این استان در بندرعباس برگزار شد، وضعیت شبکه همراه اول در این استان را تشریح نمود.
تراکمه با اعلان اینکه پوشش جمعیتی اپراتور اول در استان هرمزگان به 95 درصد رسیده است، اظهار نمود: امروز قریب به دو میلیون سیمکارت همراه اول در جغرافیای هرمزگان به ثبت رسیده است.
وی افزود: هم اکنون 2862 کیلومتر از جاده های فرعی و اصلی و 357 کیلومتر از مسیرهای ریلی هرمزگان تحت پوشش همراه اول است.
عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات سیار ایران برقراری این میزان پوشش را با سرمایه گذاری و راه اندازی 853 سایت و 2570 تکنولوژی امکانپذیر دانست و اظهار داشت: 70 درصد از کاربران اینترنت همراه اول از پوشش G4 و نزدیک به 30 درصد نیز پوشش G3 را تجربه می کنند.
رونمایی از G5 استان هرمزگان بزودی
تراکمه با نوید رونمایی از تکنولوژی G5 در استان هرمزگان، بیان کرد: بزودی شاهد این اتفاق خواهیم بود؛ کما اینکه استقبال مشترکان هرمزگانی از خدمات همراه اول مسیر توسعه بیشتر این اپراتور در هرمزگان را هموار خواهدنمود.
وی با تاکید بر اینکه همره اول آماده همکاری با شرکت های دانش بنیان در امتداد توسعه ایده های نوآورانه و متناسب با زیست بوم هرمزگان است، ابراز کرد: مسیر برای بهره مندی از ظرفیت های ارتباطی در امتداد شکل گیری اقتصاد دیجیتال برقرار است.

ایجاد و توسعه پوشش همراه اول در روستاهای جدید
عضو هیأت مدیره همراه اول همین طور اشاره ای به افتتاح های امروز با حمایت وزارت ارتباطات داشت و اظهار داشت: بخش دیگری از روستاهای دوردست هرمزگان تحت پوشش شبکه همراه اول قرار گرفتند.
تراکمه اشاره کرد: همراه اول توانست با ایجاد و ارتقاء 97 سایت برای پوشش 140 روستای محروم در هرمزگان، بیش از پیش در زمینه عدالت ارتباطی حرکت نماید.

2121


منبع:

1399/12/26
20:15:13
0.0 / 5
1002
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
newweblog.ir - حقوق مالکیت معنوی سایت نیو وبلاگ محفوظ است

نیو وبلاگ

وبلاگ عمومی