رییس دانشگاه علوم پزشكی اهواز:

مرزهای دریایی و زمینی خوزستان كنترل می شوند

مرزهای دریایی و زمینی خوزستان كنترل می شوند رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز از کنترل شدید مرزهای زمینی و دریایی خوزستان اطلاع داد و اظهار داشت: هدف از این کار شناسایی افراد مبتلا به کرونا و پیشگیری از انتشار نوع دلتا کرونا در خوزستان است.


به گزارش نیو وبلاگ به نقل از ایرنا دکتر فرهاد ابول نژادیان روز دوشنبه در جمع خبرنگاران بیان نمود: اگر تست یک سرنشین از کشتی های ورودی به بندرگاه های خوزستان مثبت شود تمام کشتی قرنطینه می شود.
وی با اشاره به اینکه هیچ خدمه ای از کشتی های ورودی به بنادر خوزستان حق خروج از بندرگاه را ندارد اضافه کرد: الان ۶ کشتی در بندرگاه های خوزستان ایزوله هستند.
وی افزود: همکاران ما به صورت مستمر درحال انجام تست از خدمه کشتی ها هستند، تا از ورود افراد مبتلا به کرونای هندی به خوزستان جلوگیری شود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اظهار داشت: همینطور آزمایشگاه های تست کرونا در مرزهای زمینی مستقر هستند و مراقبت به شدت در حال انجام می باشد.
وی اضافه کرد: از مردم خوزستان تقاضا داریم پروتکلهای بهداشتی را به شکل جدی رعایت نمایند تا روند نزولی بیماری همچنان ادامه داشته باشد.
هفته گذشته از ۲۹۸ سرنشین و خدمه کشتی های ورودی به بندرگاه های خوزستان که تبعه هند و پاکستان بودند، تست پی. سی.آر گرفته شد که تست ۲۴ نفر از این تعداد مثبت بود.


1400/04/07
13:31:18
0.0 / 5
309
تگهای خبر: پزشكی , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
newweblog.ir - حقوق مالکیت معنوی سایت نیو وبلاگ محفوظ است

نیو وبلاگ

وبلاگ عمومی