برگزاری مراكز واكسیناسیون كرونا در دانشگاه آزاد استان ها

برگزاری مراكز واكسیناسیون كرونا در دانشگاه آزاد استان ها به گزارش نیو وبلاگ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بخشنامه راه اندازی و تجهیز ۵ تا ۱۵ مرکز واکسیناسیون در دانشگاه آزاد هر استان را ابلاغ نمود.


محمدمهدی طهرانچی روز سه شنبه بخشنامه تأسیس و تجهیز ۵ تا ۱۵ مرکز واکسیناسیون در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی هر استان را به معاونان، رؤسای مراکز سازمان مرکزی، رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان ها، واحدهای دانشگاهی، واحدهای علوم پزشکی، مراکز درمانی و واحدهای مستقل دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ نمود.
در این بخشنامه آمده است: با عنایت به مصوبات شصت و هشتمین جلسه ستاد کشوری کرونا درمورد همکاری کلیه دانشگاه های کشور در فرایند واکسیناسیون و با عنایت به اعلام آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی جهت واکسیناسیون سراسری اعضای خانواده بزرگ و فرهیخته این دانشگاه و هماهنگی های انجام گرفته با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی جلسات مشترک، مقتضی است کلیه رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان ها با عنایت به وسعت هر استان نسبت به تأسیس و تجهیز ۵ تا ۱۵ مرکز واکسیناسیون در سطح استان، با هماهنگی کامل و برپایه دستورالعمل های ابلاغی معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی اقدام نمایند.
طهرانچی در این بخشنامه تاکید کرد: با عنایت به اهمیت اجرای صحیح، دقیق و سریع فرایند واکسیناسیون مقتضی است معاون علوم پزشکی دانشگاه به نمایندگی از اینجانب و بعنوان مسئول اجرای واکسیناسیون ضدکرونا در دانشگاه آزاد اسلامی، با بررسی نیازها، ظرفیت ها و الزامات نسبت به صدور و ابلاغ بخشنامه های لازم شامل مالی، اداری و عملیاتی و دستورالعمل های اجرایی در این خصوص اقدام نمایند.
بر اساس این بخشنامه، سایر معاونان، رؤسای مراکز و مدیران ستادی سازمان مرکزی با قید فوریت اقدامات لازم برای اجرای آنی بخشنامه های مذکور با هماهنگی معاونت علوم پزشکی انجام و رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی هر استان مسئولیت مستقیم تأمین کلیه امکانات لازم برای ایجاد، تجهیز و فعالیت مراکز واکسیناسیون دانشگاه آزاد اسلامی در سطح آن استان را برعهده دارند.
همچنین روسای دانشگاه آزاد اسلامی در هر استان، باید با هدایت و نظارت کامل معاونت علوم پزشکی دانشگاه، فرایند واکسیناسیون را به نحوی مدیریت کنند تا ضمن رعایت کلیه پروتکلهای بهداشتی مربوطه، متقاضیان بتوانند در کوتاه ترین فاصله ممکن با محل اقامت خود، طبق برنامه زمان بندی مشخص به مراکز تعیین شده رجوع و با کمترین توقف و تجمع، خدمات مناسب و شایسته را دریافت نمایند.
بنابر گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، طهرانچی در حکمی، دکتر محسن نفر معاون علوم پزشکی خویش را بعنوان مسئول اجرای واکسیناسیون کرونا در دانشگاه آزاد انتخاب کرد.


1400/05/05
23:39:47
0.0 / 5
298
تگهای خبر: پزشكی , خدمات , دانشگاه , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
newweblog.ir - حقوق مالکیت معنوی سایت نیو وبلاگ محفوظ است

نیو وبلاگ

وبلاگ عمومی