فرمانده سپاه:

واکسن نورا طی چند ماه آینده به مرحله نهایی می رسد

واکسن نورا طی چند ماه آینده به مرحله نهایی می رسد فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن اشاره به آخرین وضعیت واکسن ˮنوراˮ اظهار داشت: تولید این واکسن مراحل طبیعی خویش را طی می کند و ان شاالله ظرف چند ماه آینده به مرحله نهایی می رسد.


به گزارش نیو وبلاگ به نقل از خبرگزاری ایرنا، سردار سرلشکر حسین سلامی روز یکشنبه در حاشیه افتتاح ۶۴ تخت ویژه بیماران کرونا در بیمارستان فاطمه الزهرا (س) کرمان در جمع خبرنگاران اضافه کرد: واکسن نورا در مرحله اول تست بالینی موفقیت آمیز بوده و ان شاالله وارد فاز دوم آزمایش های بالینی شده ایم.
وی عنوان کرد: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مراحل طی شده توسط متخصصان دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) و مراحل تولید واکسن را با یک دقت خاص و ویژه زیر نظر دارند و تولید واکسن مراحل طبیعی خویش را طی می کند که ان شاالله ظرف چند ماه آینده واکسن به مرحله نهایی می رسد.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: سپاه با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه های علوم پزشکی، واکسیناسیون کرونا را ادامه می دهد.
وی عنوان کرد: هدف از سفر امروز به کرمان، بازدید از نحوه مشارکت نیروهای سپاه و بسیج در مدیریت مهار بیماری کرونا است که به علت شیوع گسترده این بیماری در استان کرمان با ابتلای افراد زیادی به کرونا روبرو می باشیم.
وی عنوان کرد: خوشبختانه با انجام واکسیناسیون آمار فوتی های ناشی از بیماری کوید ۱۹ نسبت به موارد مبتلا شدن درصد پایین تری دارد اما هدف ما این است با فرمان اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در زمینه ورود سپاه و بسیج به عرصه اجرا و تحقق طرح شهید سلیمانی با همه ظرفیت و بضاعت اجرا شود.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: امروز همکاران ما اقدام ارزشمند ای در مرکز واکسیناسیون بیمارستان فاطمه الزهرا (س) شهر کرمان انجام داده و موفق شدند حدود ۶۴ تخت به تخت های بستری بیماران کرونایی در این بیمارستان اضافه کنند.
وی افزود: هم اکنون ۱۳۴ تخت معادل ۷۰ درصد از کل تخت های بیمارستان فاطمه الزهرا (س) کرمان به بیماران کرونایی اختصاص داده شده است.
سردار سرلشکر سلامی اضافه کرد: مرکز واکسیناسیون بیمارستان فاطمه الزهرا (س) در مسائل در ارتباط با طرح شهید سلیمانی و رجوع به منازل؛ ابتکاری اندیشیده که در این طرح اکیپ های موتورسواری شکل گرفته که نیازهای بیماران کرونایی بستری در منازل را از قبیل دارو و سایر ملزمات را تهیه می کنند و امداد اجتماعی در این پدیده اتفاق می افتد.
۶۴ تخت ویژه بیماران کرونا در بیمارستان فاطمه الزهرا کرمان امروز (یکشنبه) با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همینطور از مرکز واکسیناسیون شهید لنگری زاده شهر کرمان هم بازدید کرد.
سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بامداد امروز در چارچوب سفری یک روزه به منظور بازدید از روند انجام کار در طرح سپهبد شهید سلیمانی و مبارزه با شیوع بیماری کرونا در کرمان وارد این استان شد.

1400/05/31
11:59:02
0.0 / 5
292
تگهای خبر: پزشكی , دانشگاه , درمان , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
newweblog.ir - حقوق مالکیت معنوی سایت نیو وبلاگ محفوظ است

نیو وبلاگ

وبلاگ عمومی