رئیس قوه قضاییه:

دستگاه قضا حامی سربازان در میدان جنگ اقتصادیست

دستگاه قضا حامی سربازان در میدان جنگ اقتصادیست به گزارش نیو وبلاگ رییس قوه قضائیه در دیدار وزیر اقتصادی و دارایی اظهار داشت: امروز ما در یک جنگ اقتصادی قرار داریم که دشمن مقابل ملت ایران به راه انداخته و باید متناسب با شرایط از سربازان اقتصادی در میدان حمایت شود.


به گزارش مرکز رسانه قوه قضائیه، سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی عصر جمعه با حضور در دفتر رییس دستگاه قضا با حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای ملاقات و گفتگو کرد.
رئیس قوه قضائیه در این دیدار با تبریک شروع به کار دولت سیزدهم همزمان با هفته دولت و رأی اعتماد قاطع نمایندگان ملت به وزیر اقتصاد و دیگر وزرای کابینه دولت مردمی اشاره کرد: ما هم برای توفیق دولت دعا می نماییم و هم کمک فکری و عملی خواهیم کرد.
حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای با استماع برنامه های وزیر اقتصاد در جهت بهبود شرایط اقتصادی کشور و معیشت مردم، ابراز امیدواری کرد با تحقق این شعارها و برنامه ها و همت و تلاش مضاعف مسئولان، وضعیت موجود به نفع مردم تغییر کند.
رئیس قوه قضائیه با اشاره به اینکه امروز کشور در یک جنگ اقتصادی قرار دارد، اشاره کرد: باید متناسب با جنگ اقتصادی دشمن مقابل ملت ایران به راه انداخته از سربازان در میدان حمایت شود و دستگاه قضا سربازان این عرصه را تنها نمی گذارد.
حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای با بیان آمادگی قوه قضائیه برای مساعدت با دولت در جهت رفع موانع اصلی اقتصاد پویا، رونق سرمایه گذاری و تولید در کشور و مبارزه با بسترها و گلوگاه های فساد که مصادیق آن از طرف قوه قضائیه و شناسایی و به دولت اعلام شده، اشاره کرد: زمینه های ایجاد فساد در دستگاه های اجرائی برای ما روشن است و برای رفع ان با دولت همکاری می نماییم.
سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی نیز در این دیدار با تقدیر از حمایت های دستگاه قضا از برنامه های دولت سیزدهم در جهت تغییر و تحول در وضعیت موجود، خواهان افزایش همفکری و همکاری قوا در جهت تسهیل خدمت رسانی دستگاه های اجرائی به مردم و افزایش اعتماد و رضایت مندی عمومی بعنوان سرمایه اصلی نظام اسلامی شد.
وی همین طور با تقدیر از اقدامات دستگاه قضا در جهت رفع موانع تولید و رونق آن و همین طور دستورات اخیر رییس قوه قضائیه برای تسهیل روند سرمایه گذاری در کشور، این اقدامات را در بهبود شرایط اقتصادی و معیشتی مردم مؤثر دانست.
وزیر امور اقتصاد و دارایی گزارشی نیز از برنامه های این وزارتخانه برای کنترل و تنظیم بازار و تامین نیازهای اساسی مردم با همکاری دیگر بخش های مربوطه در دولت ارائه کرد و خواهان حمایت و مساعدت دستگاه قضا از این اقدامات شد.


منبع:

1400/06/06
08:42:02
0.0 / 5
309
تگهای خبر: اقتصاد , سرمایه گذاری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
newweblog.ir - حقوق مالکیت معنوی سایت نیو وبلاگ محفوظ است

نیو وبلاگ

وبلاگ عمومی