ساعت اجرای طرح ترافیک پایتخت از امروز تغییر نمود

ساعت اجرای طرح ترافیک پایتخت از امروز تغییر نمود ساعت اجرای طرح ترافیک پایتخت از امروز/10 آبان/ از 8: 30 به 7: 30 برای ورود و 16 به 17 برای خروج تغییر نمود.


به گزارش نیو وبلاگ به نقل از خبرگزاری ایرنا، معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران چند روز پیش در این زمینه و بعد از اختتام جلسه شورای عالی ترافیک تهران اظهار داشته بود: با توجه به این که در ایام اول نیمه دوم سال بطور معمول با افزایش ترافیک مواجه هستیم و امسال نیز در مقایسه با شرایط قبل از کرونا نمودارها حدود ۱۸ درصد افزایش طول صف ها و معابر درگیر با سرعت کم را نشان می دادند، توجه به این مساله اهمیت داشت.
وی اضافه کرد: بررسی ها نشان داد که یکی از این عوامل موثر بر این شرایط سنگین ترافیک بی اثر شدن محدودیت های تردد اعمال شده در طرح ترافیک بود برای اینکه اجرای طرح ترافیک از ساعت ۶: ۳۰ بامداد به ساعت ۸: ۳۰ بامداد و از ۱۸ به ۱۶ تغییر کرده بود.
به گفته شفیعی، جمع بندی بر این شد که این ساعات تغییر کند و در گام بعدی از روز بازگشایی مراکز آموزشی برمبنای تصمیم ستاد ملی کرونا بلافاصله در همان روز محدودیت از ۷: ۳۰ به ساعت ۶: ۳۰ بامداد و از ۱۷ به ۱۸ تغییر خواهدنمود.
همچنین پیگیری خبرنگار ایرنا به این نتیجه رسید که با وجود تغییر ساعت اجرای طرح ترافیک البته یک دفعه خروج از طرح، مطابق روال قبل، پس از ساعت ۱۴: ۳۰ رایگان است.
به طور معمول ۲ طرح «ترافیک» و «کنترل آلودگی هوا» یعنی زوج و فرد سابق و حلقه دوم طرح ترافیک در محدوده مرکزی شهر تهران اجرا می شود و شرط ورود به این محدوده ها و جلوگیری از جریمه مالکان خودرو ها، ثبت نام مالک و مشخصات خودرو در سامانه «تهران من» و شارژ حساب شهروندی است.
محدوده طرح ترافیک از شمال به خیابان مطهری، از جنوب به خیابان شوش، از غرب به خیابان کارگر و از سمت شرق به خیابان های شریعتی و ۱۷ شهریور است و از طرف دیگر طرح کنترل آلودگی هوا نیز از شمال به بزرگراه همت، از شرق به بزرگراه امام علی(ع)، از جنوب به بزرگراه بعثت و از غرب به بزرگراه نواب و چمران محدود می شود.


1400/08/10
09:33:52
0.0 / 5
330
تگهای خبر: آلودگی هوا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
newweblog.ir - حقوق مالکیت معنوی سایت نیو وبلاگ محفوظ است

نیو وبلاگ

وبلاگ عمومی