افترا كی روشی پور بودن فردوسی پور، قلابی بود

افترا كی روشی پور بودن فردوسی پور، قلابی بود نیو وبلاگ افترا كی روشی پور بودن فردوسی پور، قلابی بود


مثل خیلی از منتقدان دوستدار تیم ملی، عادل فردوسی پور هم در سال های گذشته در مظان افترا قرار داشت. او متهم به پشتیبانی از كارلوس كی روش بود و حتی لقب معروف «كی روشی پور» هنوز همراه عادل است. فردوسی پور از معدود ژورنالسیت هایی است كه كی روش را به استودیو ۹۰ می كشاند و با او به صورت زنده مصاحبه می كند. كی روش هم می داند كی و چه وقت برای ادای توضیحات به عادل، بله را بگوید.

هر چه هست این كه بعد از صحبت های برانكو ایوانكوویچ درست ساعاتی پیش از حضور كی روش در ۹۰، پیش بینی می شد كارلوس ضمن پاسخ گویی به سرمربی پرسپولیس، بلوایی تازه در فوتبال ایران به پا كند. كی روش بر خلاف پیش بینی ها اما زیركانه پاسخ داد و از دایره احترام -مثل همیشه- خارج نشد. او به كسی توهین نكرد و با آرامش پاسخ سوالات فردوسی پور را داد.كی روش برنده این بازی سرنوشت ساز بود اما مهم تر از او، درخشش فردوسی پور در این برنامه بود.


عادل در این برنامه هر سوالی كه دلش خواست مطرح نمود، بدون این كه رعایت حال طرف مقابل را كند یا حتی در قانون نانوشته مصاحبه، به كی روش باج بدهد. عادل فردوسی پور همه سوالات را پرسید، حتی كی روش را در مورد ماجرای مدیر رسانه ای خارجی، خداحافظی سردار آزمون و دعوت پیامكی بازیكنان به چالش دعوت كرد.

در هیچ كجای این مصاحبه اثری از آقای كی روشی پور نبود و فردوسی پور در نقش یك مجری منتقد ظاهر شد. هر سوالی را كه می توانست یك جنجال درست كند فردوسی پور بیان كرد اما كی روش می دانست این بازی سرنوشت سازتر از آن است كه بخواهد در دام تندروی های عده ای گرفتار شود.


كی روش از چاله ها و دست اندازهای بوجود آمده گریخت و به عادل جواب های قانع كننده داد تا فردوسی پور در شبی كه برنامه ۹۰ می توانست حاشیه ساز باشد، یك شب آرام را سپری كند.

1397/06/15
13:27:08
5.0 / 5
4863
تگهای خبر: بازی , نانو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
newweblog.ir - حقوق مالکیت معنوی سایت نیو وبلاگ محفوظ است

نیو وبلاگ

وبلاگ عمومی