هوآوی صدرنشین تعداد ثبت اختراع در اروپا در سال 2019 میلادی

هوآوی صدرنشین تعداد ثبت اختراع در اروپا در سال 2019 میلادی نیو وبلاگ: هوآوی در زمینه تعداد ثبت اختراعات در قاره اروپا، در صدر برندهای جهان و بالاتر از رقبای خود قرار گرفته است.دفتر ثبت اختراع اروپا (EPO) آمار و ارقام مربوط به ثبت اختراع (پتنت ها) را در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر نموده است. برمبنای آمار پخش شده، در سال قبل میلادی در مجموع ۱۸۱ هزار درخواست برای ثبت اختراع توسط این سازمان دریافت شده است. این آمار افزایش ۴ درصدی را در مقایسه با سال ۲۰۱۸ میلادی نشان میدهد. در این بین تعداد درخواست شرکت های چینی برای ثبت اختراع با افزایش ۲۹.۲ درصدی در مقایسه با سال قبل میلادی به ۱۲۲۴۷ مورد رسیده است.
در این رده بندی، ایالات متحده آمریکا، آلمان، ژاپن و چین به ترتیب جایگاه های اول تا چهارم را به خود اختصاص داده اند.
در صورتی که تعداد ثبت اختراع توسط برندهای مختلف را بررسی نماییم، هوآوی با درخواست ۳۵۲۴ مورد ثبت اختراع در جایگاه نخست قرار دارد. سامسونگ و ال جی نیز در مکان های دوم و سوم قرار گرفته اند. آمار ثبت اختراع برای این دو شرکت به ترتیب ۲۸۵۸ و ۲۸۱۷ مورد بوده است.
در ماه ژانویه سال جاری میلادی دفتر ایالتی مالکیت معنوی (State Intellectual Property Office) اعلام نمود تعداد درخواست چینی ها برای ثبت نوآوری در سال ۲۰۱۹ میلادی، ۱۴.۰۱ میلیون مورد بوده است. از این تعداد پرشمار، تنها ۴۵۳ هزار مورد تایید شده است. بر طبق این داده ها تعداد پتنت های در رابطه با نوآوری در چین در سال ۲۰۱۹ میلادی رشد ۴.۸ درصدی را در مقایسه سالانه نشان میدهد. تعداد ثبت تجاری برندها هم در مقایسه سال به سال ۲۷.۹ درصد افزایش داشته. در سال ۲۰۱۹ میلادی در زمینه تعداد پتنت های تایید شده نیز هوآوی با ۴۵۱۰ مورد در صدر برندهای چینی قرار گرفته است.

اصلی ترین دلیل صدرنشینی هوآوی در رده بندی در رابطه با تعداد ثبت اختراعات را می توان سرمایه گذاری ویژه این شرکت در بخش تحقیق و توسعه دانست. طبق گزارش های انتشار یافته هوآوی در سال ۲۰۱۸ میلادی رقم بی سابقه ۱۵.۳ میلیارد دلار را در بخش تحقیق و توسعه سرمایه گزاری نموده است.
۲۱۲۱


منبع:

1399/02/07
18:19:41
5.0 / 5
3073
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
newweblog.ir - حقوق مالکیت معنوی سایت نیو وبلاگ محفوظ است

نیو وبلاگ

وبلاگ عمومی