بهترین برنامه ها برای تماس تصویری یا ویدیو كنفرانس در زمان قرنطینه

بهترین برنامه ها برای تماس تصویری یا ویدیو كنفرانس در زمان قرنطینه به گزارش نیو وبلاگ هم اكنون اغلب مردم برای برقراری ارتباط با همكاران، دوستان و خانواده خود از برنامه های تماس تصویری استفاده می نمایند. در حالیكه به نظر می آید پرطرفدارترین برنامه هم اكنون Zoom است، اما برنامه های بسیاری برای این منظور به وجود آمده اند كه اجازه می دهد به صورت مجانی با دیگران ارتباط برقرار كرد.اگرچه برخی برنامه های ارتباطی مانند WhatsApp یا Facebook از این خصوصیت برخوردار می باشند، اما در این فهرست قرار گرفته اند و برنامه هایی که در این فهرست وجود دارند کمی عمومی تر است و احتیاج به دانلود و نصب ندارند (در صورت میزبان بودن در تماس باید آنرا دانلود کرد).
Skype Meet Now


اسکایپ از زمان عرضه نسخه آزمایشی آن در سال ۲۰۰۳، یک برنامه گفت و گو یک به یک بوده است. تنها با انتخاب گزینه Meet Now می توان با فردی که می خواهید ملاقات تصویری داشته باشید. برپایه توضیحات سایت، حداکثر تعداد شرکت کنندگان بسته به سیستم و دستگاه فرد دارد و می توان بدون ایجاد حساب کاربری یک جلسه کنفرانسی مجانی را ایجاد کرد. از خصوصیت های این برنامه می توان به، ضبط تماسها به مدت ۳۰ روز، محو کردن پس زمینه تصویر و اشتراک گذاری عرضه ها اشاره نمود.

Cisco WebEx


WebEx یک برنامه ویدیو کنفرانسی از دهه ۹۰ است که حق امتیاز آن در سال ۲۰۰۷ توسط Cisco خریداری شد. گرچه عموما بعنوان یک برنامه ویدیو کنفرانسی تجاری شناخته می شود اما، این برنامه دارای یک نسخه مجانی است که ارزش بررسی و استفاده را دارد. در این شرایط نسخه مجانی آن کمی تغییر کرده و می توان ۵۰ تا ۱۰۰ شرکت کننده را به تماس تصویری دعوت کرد و محدودیت ۴۰ دقیقه ای تماس ها را برداشته است.
StarLeaf


اگر در یک شرکت نیستید، احیانا تابحال اسم این برنامه به گوشتان نرسیده است. این برنامه برای شرکت های بزرگ است و استفاده از خصوصیت های برنامه هزینه هایی را به همراه خواهد داشت. با این وجود این برنامه به علت شرایط کنونی(همه گیری ویروس کرونا) قوانین خویش را تغییر داده و می توان به صورت مجانی از خصوصیت های برنامه استفاده نمود. از خصوصیت های این برنامه میتوان به حضور ۲۰ شرکت کننده و زمان ۴۶ دقیقه ای برای هر تماس اشاره نمود.
theverge.com
۲۱۲۱


منبع:

1399/03/03
14:31:57
5.0 / 5
2531
تگهای خبر: سایت , سیستم , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
newweblog.ir - حقوق مالکیت معنوی سایت نیو وبلاگ محفوظ است

نیو وبلاگ

وبلاگ عمومی