چگونگی ثبت شماره برای دریافت پیامك قبوض

چگونگی ثبت شماره برای دریافت پیامك قبوض به گزارش نیو وبلاگ درصورتی كه پیامك های اطلاع رسانی مخابرات را دریافت نمی كنید، می توانید شماره همراه خویش را ثبت كنید تا از قبوض خود آگاه شده و پرداخت های لازم را در زمان مناسب انجام دهید.


به گزارش نیو وبلاگ به نقل از ایسنا، ارسال اطلاعات از راه فرستادن پیامک از روش های معمولی است که در خیلی از سازمان ها، بانک ها و شرکت ها صورت می گیرد. یکی از روش های اطلاع رسانی درباره قبوض و دیگر اطلاعات تلفن ثابت، هم استفاده از پیامک های اطلاع رسانی است.
پیامک های تلفن ثابت به صورت معمول به شماره ای که مشترک هنگام ثبت نام تلفن ثابت اعلام نموده ارسال می شود. بعضی از کاربران از این مورد نارضایتی دارند که پیامک های اطلاع رسانی را دریافت نمی کنند. با عنایت به این که قبوض تلفن ثابت مدت هاست به صورت کاغذی ارسال نمی گردد، درصورتی که فرد از راه پیامک از قبض تلفن خود آگاه نشود، از آنجایی که از هزینه کارکرد تلفن ثابت آگاه نیست، پرداختی انجام نمی دهد و این مورد منجر به یک طرفه و قطع شدن تلفن خواهد شد.
این در شرایطی است که خیلی از افراد امکان دارد هنگام ثبت نام شماره تلفن ثابت، شماره همراهی را عرضه کرده باشند که این شماره را عوض کرده اند. ازاین رو برای تغییر شماره همراهی که ثبت شده، می توان از کد USSD بهره برده و با گرفتن شماره #۲۰۲۰* و انتخاب گزینه ثبت شماره همراه، آنرا تغییر داد.1399/05/09
22:55:42
5.0 / 5
2166
تگهای خبر: اطلاعات , سازمان , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
newweblog.ir - حقوق مالکیت معنوی سایت نیو وبلاگ محفوظ است

نیو وبلاگ

وبلاگ عمومی