هوشیاری سرباز مانع خودکشی زندانی شد

هوشیاری سرباز مانع خودکشی زندانی شد نیو وبلاگ: سرباز وظیفه ی ندامتگاه قزلحصار با هوشیاری و مبادرت به موقع از خودکشی یک زندانی در سرویس بهداشتی بیمارستان رازی جلوگیری کرده است.


به گزارش سه شنبه شب ایرنا از اداره کل زندانهای استان تهران، یکی از زندانیان ندامتگاه قزلحصار که گرفتار افسردگی شده و مشکلات خانوادگی داشت، با دستور پزشک بهداری آن مرکز به بیمارستان روانپزشکی رازی اعزام شد.
در این اعزام سرباز وظیفه امیرحاجی نیز بعنوان مراقب همراه زندانی در بیمارستان حضور داشت، به دنبال درخواست زندانی و حضور طولانی در سرویس بهداشتی وارد عمل شده و این سرباز با ورود به سرویس، زندانی را در حالت حلق آویز دیده و بلافاصله با مبادرت به موقع و فریادهایش پرسنل بیمارستان را باخبر می کند.
بنا به این خبر، خوشبختانه زندانی بیمار با تلاش سرباز و پرستاران نجات پیدا کرده و الان زندانی زیر نظر کادر درمانی بیمارستان قرار دارد.
همچنین سرباز وظیفه امیر حاجی از طرف اشکان کمالی مدیر ندامتگاه و همین طور فرمانده یگان آن مرکز مورد تقدیر قرار گرفت.

در مواقعی که امکان درمان زندانی در بیمارستان یا بهداری داخل زندان وجود نداشته باشد، با دستور پزشک معالج و باتوجه به نوع بیماری جسمی یا روان پریشی به یکی از بیمارستان های شهر منتقل می شود و همه هزینه های درمان بر عهده زندان بوده، زندانی هیچ نوع هزینه ای پرداخت نمی کند.


منبع:

1400/09/02
23:45:04
0.0 / 5
342
تگهای خبر: پزشكی , درمان , سرویس , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
newweblog.ir - حقوق مالکیت معنوی سایت نیو وبلاگ محفوظ است

نیو وبلاگ

وبلاگ عمومی