معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت:

دانشجویان پزشکی زیر پوشش مجانی بیمه تکمیلی قرار می گیرند

دانشجویان پزشکی زیر پوشش مجانی بیمه تکمیلی قرار می گیرند به گزارش نیو وبلاگ معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت اظهار داشت: دانشجویان پزشکی زیر پوشش مجانی بیمه تکمیلی قرار می گیرند و این بیمه، بسته کاملی است که خدمات دندانپزشکی را هم شامل می شود.


به گزارش نیو وبلاگ به نقل از خبرگزاری ایرنا از وبدا، بهروز رحیمی شب گذشته به همراه وزیر بهداشت و تعدادی از مدیران این وزارت خانه با حضور در خوابگاه های دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی در تهران، مشکلات آنها را از نزدیک بررسی کرد.

وی ضمن اشاره به تسهیلات عرضه شده برای دستیاران پزشکی، اظهار داشت: ۴ اقدام مهم برای رزیدنت ها و دستیاران، شروع شده که یکی از آنها وام دستیاری قرض الحسنه برای دستیاران و رزیدنت ها و دانشجویان PHD است.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت تصریح کرد: دومین اقدام مهم، پوشش بیمه تأمین اجتماعی بود که یک کار بزرگ و پرارزش بود و مشکلات سنوات دستیاران پس از فارغ التحصیلی حل شد و دانشجویان این مقطع می توانند با ثبت نام در سامانه صندوق رفاه دانشجویان که تمامی مراحل، غیر حضوری و الکترونیکی است، زیر پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار گیرند.
مهندس رحیمی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از اقدامات حمایتی وزارت بهداشت، عرضه تسهیلات ودیعه مسکن برای دانشجویان متاهل مقطع دستیاری و PHD بود. آخرین رقم مبلغ وام ودیعه مسکن در سال های گذشته، ۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بود که در تهران به ۶۰ میلیون تومان افزوده شد و با مشارکت دانشگاه های علوم پزشکی، تا ۹۰ میلیون تومان هم قابل افزایش است.

۱۳۵۲


منبع:

1400/09/18
12:18:43
0.0 / 5
333
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
newweblog.ir - حقوق مالکیت معنوی سایت نیو وبلاگ محفوظ است

نیو وبلاگ

وبلاگ عمومی