وزیر آموزش و پرورش:

ماسک زدن دانش آموز ابتدایی نشانه سواد سلامت اوست

ماسک زدن دانش آموز ابتدایی نشانه سواد سلامت اوست وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: تابو کرونا را ابتدا با برگزاری امتحانات و سپس با حضور دانش آموزان در مدارس شکستیم و ماسک زدن بچه ابتدایی نشانه سواد سلامت اوست.


به گزارش نیو وبلاگ به نقل از ایرنا یوسف نوری روز سه شنبه در دیدار با معلمان و مربیان آستارا در آموزش و پرورش این شهرستان اظهار داشت: دانش آموزان، سرمایه های ما هستند و قوام ما به وجود و حضور آنها بستگی دارد.
وی به معلمان و مربیان سفارش کرد: روی مباحث علمی بحث کنید و دانش آموزان را به مباحثه و مذاکره سوق دهید و معلمان نباید کتاب را از دست بدهند و دانش آموزان را نیز باید به کتاب و مطالعه عادت بدهند تا بجای خواندن صفحات مجازی، بیشتر با کتاب انس بگیرند.
وی اضافه کرد: آموزش و پرورش نیازمند کار و تلاش است و تعلیم و تربیت، محور همه کارها شمرده می شود و اگر بخواهیم به حجاب و عفاف و دانش بنیان، اقتصاد و شرکتها و هر چیز دیگری سامان بدهیم، باید ابتدا به آموزش و پرورش توجه بیشتری داشته باشیم.
وزیر آموزش و پرورش اشاره کرد: پژوهش سراها و اردوگاه های ما باید به خانه های خلاق تبدیل شوند و باید به دانش آموزان یاد بدهیم بعدها دنبال کار هم باشند و فرداهای دیگر به دنبال مباحث دانش بنیان نیز بروند.
نوری اشاره کرد: مدارس خالی و مازاد در روستاها را می توانیم طبق چارچوب قانونی به طرح های بومگردی تحویل بدهیم و اجاره اش را هم بگیریم و در صورت نیاز به همان مدارس، دانش آموزان در همان مدارس بوم گردی درس بخوانند تا بعدها خود آنها نیز در پی درست کردن مراکز و خانه های بومگردی باشند و در حفظ طبیعت بکوشند.
وزیر آموزش و پرورش امروز (سه شنبه) در بازدید از مدارس و دلجویی از دانش آموز تنبیه شده در آستارا، با معلمان و مربیان نماز ظهر را اقامه و با آنها نشستی صمیمی را برگزار کرد.
حدود ۱۸ هزار دانش آموز در بیش از ۱۶۰ مدرسه دولتی و غیردولتی آستارا به مشغول به تحصیل هستند.
شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان، مرز جمهوری آذربایجان و همسایگی استان اردبیل واقع شده است.


1401/01/30
22:23:03
0.0 / 5
348
تگهای خبر: اقتصاد , پژوهش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
newweblog.ir - حقوق مالکیت معنوی سایت نیو وبلاگ محفوظ است

نیو وبلاگ

وبلاگ عمومی