هوآوی با ۵G به مبارزه با كرونا می رود متخصصان فناوری در كنار پزشكان

هوآوی با ۵G به مبارزه با كرونا می رود متخصصان فناوری در كنار پزشكان به گزارش نیو وبلاگ هوآوی از راه ایجاد و راه اندازی شبكه پرسرعت نسل پنجم (۵G) و همینطور اعزام نیروی متخصص به نواحی جغرافیایی لازم، تمركز خویش را روی كمك به مبارزه با ویروس كرونا گذاشته است.هوآوی پشتیبانی فنی در پروژه بیمارستان Vulcan Mountain كه جهت مبارزه با بیماری كرونا راه اندازی شده را به عهده گرفته، این بیمارستان با الگوبرداری از مدل بیمارستان Xiaotangshan كه در پایتخت چین و تنها در مدت ۷ روز ساخته شده بود، به بهره برداری رسیدهاست.

هوآوی تیمی ۱۵۰ نفر را برایكمك به پروژه مقابله با ویروس كرونا تشكیل داده و اقدامات خود شامل دریافت هشدارها از مراكزاضطراری كنترل در شهر ووهان تا بهره برداری از ایستگاه های شبكه نسل پنجم(۵G)، مراحل راه اندازی ایستگاه ها از برنامه ریزی شبكه، جمع آوری اطلاعات، طراحی و ساخت تا اجرای بسترهای ارتباطی و بهره برداری نهایی را تنها در سه روز انجام داده است.
در حال حاضرسه اپراتور اصلی شبكه ۵G در نزدیكی بیمارستان مورد اشاره، به بهره برداری رسیده و این شبكهبه برقراری ارتباط فوق سریع بیمارستان كمك می نماید و دسترسی سریع به داده ها، جمع آوری اطلاعات، تبادل نظر با مراكز دیگر، پایشاز راه دور و دیگر سرویس ها ممكن خواهد شد.

كنار پشتیبانی كامل از ساخت شبكه ۵G، هوآوی تیم حفاظتی ویژه ای را هم در نقاط لازم، مستقر كرده و این تیم، وظایفی مانند بررسی و نظارت جهت اطمینان از عملكرد صحیح سیستم ویدئو كنفرانس كمیسیون بهداشت و درمان شهر را به عهده دارد. این سیستم، از پلت فرم های مشاوره ای مهم برای كمیسیون مورد اشاره به شمار می آید.
مسئولان هوآوی به صورت رسمی اعلام نمودند برگزاری بزرگ ترین كنفرانس سالیانه توسعه دهندگان این شركت HDC.Cloud به علت شیوع ویروس جدید كرونا در ووهان كه البته سراسر چین و حتی دیگر كشورهای جهان را درگیر كرده، به تعویق خواهد افتاد.
بر اساس آنچه در وب سایت HDC.Cloud ۲۰۲۰ اعلام شده است این كنفرانس در ابتدا قرار بود در تاریخ ۱۱ و ۱۲ فوریه ۲۰۲۰ میلادی در شنزن برگزار شود؛ اما برگزاری آن به اواخر ماه مارس موكول شده است. این رویداد بزرگ و مهم، با تاخیر بیشتر از یك ماه برگزار می شود و البته پوشش زنده آن همچنان در دستوركار است.

HDC.Cloud بعنوان بزرگ ترین رویداد سالیانه توسعه دهندگان هوآوی، رونمایی های ویژه ای را در دل خود دارد. هدف از برگزاری این كنفرانس، ایجاد فرصت و پلتفرمی جهانی برای ارتباطات هرچه بیشتر بوده و در ۳۰ سال گذشته، به میعادگاهی برای توسعه دهندگان خارجی و فعالان حوزه ارتباطات و اطلاعات تبدیل گشته است.
۲۱۲۱

1398/11/28
13:44:26
5.0 / 5
4018
تگهای خبر: اطلاعات , پروژه , جهان , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
newweblog.ir - حقوق مالکیت معنوی سایت نیو وبلاگ محفوظ است

نیو وبلاگ

وبلاگ عمومی