دوركاری وزارت بهداشت بر شبكه امن ایرانسل

دوركاری وزارت بهداشت بر شبكه امن ایرانسل به گزارش نیو وبلاگ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، در مقابله با ویروس كرونا، از بستر شبكه امن ایرانسل برای دوركاری استفاده می نماید.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، همزمان با شیوع كرونا در ایران با در اختیار گرفتن ۲۰۰ عدد سیمكارت و مودم همراه ایرانسل، فعالیتهای این وزارت خانه، همچون فعالیت سامانه ۱۹۰، مركز پاسخگویی سلامت را بر بستر شبكه امن VPN ایرانسل فعال كرده است.

ایرانسل با استفاده از راهكار شبكه امن، این امكان را فراهم نموده است تا تمامی مشتركان سازمانی بتوانند از بستر ارتباطی ایرانسل، بین تمامی نقاط مورد نظر در شبكه‌ی خود، ارتباطی امن و یكپارچه را تجربه كنند.
ساختار ارتباطی نقاط و شعب در این راهكار (VPN)، می تواند متناسب با شیوه‌ی ارتباطی دلخواه متقاضی به صورت لایه ۲ یا لایه ۳ و با امكان ارتباط های مختلف با یكدیگر یا به صورت انحصاری با دفتر مركزی یا دیتاسنتر اصلی پیاده سازی شود.
مشتركان این خدمات می توانند در صورت نیاز، برای ارتقای هرچه بیشتر امنیت تبادل داده های مدنظر و حفظ محرمانگی اطلاعات، از مكانیزم Tunneling روی شبكه خود استفاده كنند. پایداری این راهكار در شبكه، به علت بهره مندی از مودم های پیشرفته و برخورداری همزمان از شبكه های ثابت و همراه ایرانسل (تكنولوژی های FDD و TDD) تأمین می شود.
این همكاری، از روزهای ابتدای اسفندماه ۱۳۹۸ شروع شد تا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی ایران، بتواند بدون وقفه، راهكارهای خویش را برای پیشگیری از شیوع كرونا به نتیجه برساند.
ایرانسل بعنوان بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، تلاش دارد بسترهایی را فراهم آورد تا مشتركان حقیقی و حقوقی و تمامی مردم ایران بتوانند بالاترین كیفیت بهره گیری از خدمات دیجیتال را در دسترس داشته باشند و كسب وكارهای گوناگون به فعالیت خود ادامه دهند؛ چنان كه ایرانسل هم همزمان با فراگیری ویروس كرونا، از تاریخ ۶ اسفندماه دوركاری حداكثری را در دستور كار خود قرار داده و تمامی فرایندها توسط كاركنان از بیرون از محل شركت، مدیریت، برنامه ریزی و اجرا شده است. 2121

1399/01/23
13:53:10
5.0 / 5
2822
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
newweblog.ir - حقوق مالکیت معنوی سایت نیو وبلاگ محفوظ است

نیو وبلاگ

وبلاگ عمومی